0

to co niektórzy z was wypisuja to normalnie az glowa boli.... Kazdy z was na jego miejscu postapilby tak samo.. jestem tego pewien, a henry napewno nie ma czego zalowac - takie szczescie nie przychodzi zbyt czesto ;)) wg mnie w histori zapisze sie bardziej jako bohater a nizeli oszust;p maradona tez strzelil reka i co z tego?;p dajcie juz spokoj gosc jest ziom i tyle...

0

boże święty jaki wstyd.... jaki kryzys... remis to wcale nie tak sensacja patrzac np. na mecz na camp nou! szansa na wyjscie z grupy wciaz jest bardzo duza:) troche wiary w naszych a nie odrazu rownanie z blotem....

0

Zywiec21

do spania bo jutro gimnazjum...

0

krefi10 musimy sie oszczedzac po co sie meczyc jak wygrana w kieszeni???

a tak btw. to nie wiem co jest z henrym... gra bardzo przecietnie;/ oby szybko wrocil do formy z poprzedniego sezonu

0

no oby sie szybko wykurowal i wrocil do dawnej formy:)) jesli tak sie stanie bedzie to wielkie wzmocnienie lini obrony

0

kupilismy Dmitro i wedlug mnie jest to najlepszy dotychczasowy transfer Barcy w tym oknie transferowym. w parze z pique/puyolem bedzie wymiatal zobaczycie

0

zajebiscie poprostu!

0

Ban! - 1 tydz.

0

powodzenia w nowym klubie

0

on jest swietny wg mnie jeden z najlepszych ŚO na świecie

0

zmiencie ten naglowek... jaki antyfutbol juz bez przesadzymu ludzie...

0

gai tez chyba pierwszy raz gral w tym sezonie w barcelonie i zajebiscie mu szlo a ibra to skoda gadac nic kompletnie mu nie wychodzilo NIC!!! ci co pisza ze dobry debiut chyba zartuja eto w interze to szalal od poczatku....

0

o w dupe..... ibrahimovic szkoda gadac mam nadzieje ze szybko sie to zmieni bo masakra bedzie. juz tesknie za eto wogole ibry do gry nie ma tylko stoi kolo tej obrony i dupy nie ruszy nawet;/

0

Ibrahimović99

wątpie bo ma zagrać tylko kilka minut...

0

ronaldinho juz sie stoczyl na samo dno...;(

0

najlepszy lewy obronca la liga fenomenalny zawodnik kto ogladal jakis jego mecz z tego sezonu wiedzialby ze wyimata yeyeyeye !!! no i super kieł

0

yeyeyeye ale [edit] brac dziada!!! byloby to najlepsze posuniecie z naszej strony:)))) i super kieł

By mod: Bez bluźnierstw proszę

0

Marco87

jest dobry zmiennik - jonathan dos santos! opieramy gre na wychowankach a jonathan to mlodsza wersja xaviego nie popelnia bledow swietny przeglad pola kreatywny dobrze podaje.

Mrozio_

luke zapelni jeffren.

Enzinho

popieram. nasza filozofia to wychowankowie trzymajmy sie tego

0

Kuba07_FCB

czy ty masz wogole mozg??? chyba masz bo dawno sie tak nie usmialem;p profesorku. xd ale z jaka powaga to napisales ahahahaha

0

heh dobrze o nim swiadczy ze nie pocalowal koszulki interu:)) jeszzce to do mnie nie dotarolo ze odchodzi...;(((

0

w tym momencie smiac mi sie chce z wszystkich ktorzy 2 tygodnie temu pisali Visca el Villa i ze Villa na 100% bedzie w Barcelonie:P

Visca El Barca!!!!

0

mihal_s

Czyhrynski jest świetny... głównie dzięki niemu szachtar zdobył puchar uefa.

0

misk00

karnego to nawet ja pewnie potrafie strzelic;p

0

ehh to juz o Villi mozna zapominac powoli...

0

adebayor przyprawił rogi arsenalowi i idzie do chelsea to może man city znow zainteresuje sie E2;p nie no zarcik.. najlepiejby bylo jakby przedluzyli kontrakt z E2 i kupili K9 i sprawa napastnikow na ten sezon bylaby zamknieta. Nie ma co kupowac Villi czy Ibry bo naprawde za takie pieniadze szkoda ryzykowac.. a co jak bd miec kontuzje albo nie wkomponuja sie w nasz styl?? albo jak z henrym pierwszy ich sezon bedzie do bani.. szkoda kasy naprawde nie powinnismy sie wciagac w ta cala karuzele kupowania..

0

ludzi napisali że zanim sfinalizują transfer Ibry ostatecznie postarają się o Villę, a jeśli Valencia się zgodzi to Villa do nas a Ibry nie bierzemy... poroste. ale ja tam nie wierze w to żeby Valencia nagle się zgodziła.. prezes Valenci jak żywa skała nic go nie ruszy

0

darthjaag

śmiać się czy płakać??? Chyhrynski jest ogórkiem!? hah rozwaliles mnie koles to zajebisty obronca, a w Barcy bylby 3, po Puyolu i Pique.. Marquez nie ta szybkość, Caceres się nie sprawdził, Henrique i Milito niewiadoma... potrzebujemy pewnnych grajków ktorzy w razie kontuzju bd mogli bdb zastąpić kolegów a Chyhrynski spełnia te wymogi

0

ee jeśli chodzi o reklame to cienka...;p ale nasi chlopcy chociarz troche dorobia na boczku;p

0

dobrze mówi świat nie kończy się na Villi....

0

GURBI FCB

zgadzam się. osobiście chciałbym K9 w podstawowym składzie na szpicy;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?